MENU +420 257 325 010

Aktuální projekty

Navrhli jsme, stavíme a prodáváme domy v kanadském Novém Skotsku.
Budujeme nové město a vracíme zašlou slávu jedinečné lokalitě. Nové Skotsko na východě Kanady je nádherná příležitost a v Cape Smokey tak díky nám postupně vyrůstá až na dva tisíce domů, bytů, apartmánů, ale i restaurací a dalších služeb včetně mariny a českého pivovaru. Vzniká zde rekreační oblast, která začíná dole u moře a končí nahoře v horách.

Dbáme na to, aby náš projekt, který vzniká v těsné blízkosti národního parku, splňoval standardy trvalé udržitelnosti.

Veškeré stavební postupy jsou v souladu s ekologickými nároky 21. století. Udržujeme i trvalý dialog s místní komunitou, abychom se do místního prostředí organicky zapojili a byli pro oblast přínosem ve všech směrech.

V Cape Smokey umíme postavit dům splňující standardy, na které jste od nás zvyklí.

capesmokey.cz

Nadstandardnímu bydlení pro seniory se věnujeme od května roku 2014, kdy jsme otevřeli Zátiší v Kunraticích v Urešově ulici. Díky dlouholeté zkušenosti rozumíme potřebám našich klientů, víme, jaká specifika musí mít jejich bydlení, a dokážeme jim poskytnout veškerou potřebnou péči. Z důvodu rostoucí poptávky, kterou nemáme možnost z kapacitních důvodů uspokojit, jsme se rozhodli vybudovat nové Zátiší v luxusním prostředí Rezidence Golf Hostivař, jehož otevření plánujeme na konci roku 2025. Nabízíme zde byty k prodeji i dlouhodobému pronájmu.

V Zátiší Hostivař vznikne celkem 102 bytů a 128 pokojů v samostatné budově s vlastním sociálním zázemím pro seniory s Alzheimerovou chorobou. Byty jsou v dispozici 1+kk s podlahovou plochou 31,2 až 44,1 m² a 2+kk o výměře 44,3 až 64,7 m².

Součástí komplexu budou tři propojené pětipodlažní domy s plně bezbariérovými byty. Přízemní a některé byty ve 2. nadzemním podlaží budou mít k dispozici předzahrádky s přístupem z obývacího pokoje. Byty ve 2., 3. a 4. nadzemním podlaží budou mít balkony, v 5. nadzemním podlaží terasy. V podzemním podlaží vznikne 25 garážových stání, v blízkosti domu prostorné parkoviště. Součástí areálu bude zároveň restaurace, recepce s 24hodinovým provozem, soukromá zahrada, multifunkční místnost, knihovna, atrium, ordinace praktického lékaře a střešní zahrada.

www.zatisi.cz

1. fáze projektu zahrnující I. – VI. etapu výstavby je již kompletně dokončena a všech 113 rodinných domů je prodaných.

2. fáze je bytový dům s 54 bytovými jednotkami a 19 rodinných domů – vše je stavebně dokončeno a byty jsou prodané. Na prodej zbývají poslední tři rodinné domy.

Nyní je ve výstavbě X. etapa projektu, kde plánujeme 10 přízemních atriových domů s užitnou plochou cca 350 m², ty stavebně dokončíme v polovině roku 2024.

Na jaře 2024 zahájíme výstavbu posledních 24 rodinných domů. Vybrat si budete moct ze dvou typů – liší se dispozicí a užitnou plochou (domy o výměře 260 m² a dvojdomy, kde každý má 190 m².) Dokončení této poslední fáze výstavby je plánováno na první pololetí roku 2026.

Tím bude celá 2. fáze hotová, další výstavba bydlení se již v této lokalitě nepředpokládá.

www.buywatcheswiss.com реплики часов replicas de relojes https://www.expresssgiftz.com/

www.rgh.cz