MENU +420 257 325 010

Aktuální projekty

Navrhli jsme, stavíme a prodáváme domy v kanadském Novém Skotsku.
Budujeme nové město a vracíme zašlou slávu jedinečné lokalitě. Nové Skotsko na východě Kanady je nádherná příležitost a v Cape Smokey tak díky nám postupně vyrůstá až na dva tisíce domů, bytů, apartmánů, ale i restaurací a dalších služeb včetně mariny a českého pivovaru. Vzniká zde rekreační oblast, která začíná dole u moře a končí nahoře v horách.

Dbáme na to, aby náš projekt, který vzniká v těsné blízkosti národního parku, splňoval standardy trvalé udržitelnosti.

Veškeré stavební postupy jsou v souladu s ekologickými nároky 21. století. Udržujeme i trvalý dialog s místní komunitou, abychom se do místního prostředí organicky zapojili a byli pro oblast přínosem ve všech směrech.

V Cape Smokey umíme postavit dům splňující standardy, na které jste od nás zvyklí.

capesmokey.cz

1. fáze projektu zahrnující I. – VI. etapu výstavby je již kompletně dokončena a všech 113 rodinných domů je prodaných.

2. fáze je bytový dům s 54 bytovými jednotkami a 19 rodinných domů – vše je stavebně dokončeno a byty jsou prodané. Na prodej zbývají poslední tři rodinné domy.

Nyní je ve výstavbě X. etapa projektu, kde plánujeme 10 přízemních atriových domů s užitnou plochou cca 350 m², ty stavebně dokončíme v polovině roku 2024.

Na jaře 2024 zahájíme výstavbu posledních 24 rodinných domů. Vybrat si budete moct ze dvou typů – liší se dispozicí a užitnou plochou (domy o výměře 260 m² a dvojdomy, kde každý má 190 m².) Dokončení této poslední fáze výstavby je plánováno na první pololetí roku 2026.

Tím bude celá 2. fáze hotová, další výstavba bydlení se již v této lokalitě nepředpokládá.

www.buywatcheswiss.com реплики часов replicas de relojes https://www.expresssgiftz.com/

www.rgh.cz