MENU +420 257 325 010

Partneři

Galerie Golf Hostivař je golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 18jamkovém hřišti.

Pivovar Hostivar Naproti hostivařskému golfovému hřišti stojí od roku 2011 minipivovar, který se velmi rychle stal oblíbeným místem Pražanů. Nejen na dobré pivo, ale i jídlo se tu denně scházejí pěší i cyklisté v krásné zahradě i uvnitř pivovaru. Na zdraví!

SKiMU Ski areál Malá Úpa je zimní středisko ve východních Krkonoších, které je díky své poloze 1 000 m n. m. jedním z nejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu.

Tenis Hostivař Tenisový areál v Hostivařském lesoparku nabízí tenisové kurty s povrchem Domo Avantage. Pořádají zde tenisové kurzy pro děti ve věku od 4 do 18 let. Přes zimu jsou kurzy zastřešeny nafukovací halou a tak i v chladném počasí si můžete zahrát na oblíbených kurtech.

Pivovar Spojovna Další minipivovar z naší dílny vznikl na rozhraní Kunratic, Chodova a Šeberova. Spojuje tři městské části a nabízí tak místo pro sousedské setkávání.

Minipivovar Most
Minipivovar Most je od roku 2020 oblíbené místo pro přátelská setkávání mostečanů. Oceňované pivo, moderní architektura a příjemná atmosféra láká k posezení po celý rok.

Hotel a Pivovar Trautenberk
V roce 2015, ve výšce 1045 metrů nad mořem a 5 metrů pod zemí, ve stoletém sklepení bývalé Tippeltovy boudy v Malé Úpě vaříme pivo horalů. Pivovar Trautenberk nabízí restauraci s českou kuchyní a moderní ubytování se skvělým nástupem do hor.

Prostor Nezisková společnost PROSTOR – architektura, interiér, design propaguje soudobou českou architekturu, interiérovou tvorbu design. RODOP podporuje vydávání ročenky české architektury a dalších knih o architektuře a designu.

Cape Smokey ve východní části Kanady je rekreační oblast, která začíná dole u moře a končí nahoře v horách. Najdete tu úplně všechno – ráj pro lyžaře, adrenalin, koupání, lyže, rybolov, potápění, plachtění, pozorování velryb, vyhlídkové lety ale také koncerty, skvělou gastronomii nebo golf.

Yachting Holidays Společnost pronajímá plachetnice a motorové lodě v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Turecku, Španělsku, Francii, Karibiku i Švédsku a Norsku. Poskytuje last minute slevy a aktuální informace o dostupnosti jachet. V případě potřeby a zájmu zajistí i kapitána.